AAA Solar - dodavatel solárních kolektorů a fotovoltaiky

Dodáváme moderní solární systémy s trubicovými kolektory

na ohřev vody a fotovoltaické elektrárny.


Využijte sluneční energii, která je zdarma!

 Snížíte si výdaje za elektřinu nebo teplo.

Termika

Solární ohřev teplé užitkové vody, podpora vytápění nebo ohřev bazénu či výřivky.

Nejnovější generace kompaktních slunečních trubicových vakuových kolektorů. Trubicový kolektor AAA SOL-30T má účinnost 77,7%. Instalací solárních kolektorů ušetříte 55 – 75 % nákladů spojených s přípravou teplé užitkové vody a ušetříte 25 – 40 % nákladů spojených s vytápěním.

Více zde

Fotovoltaika

Výroba energie fotovoltaikou elektrárnou od společnosti Growatt je ideální řešení pro český trh.

Instalujeme fotovoltaické elektrárny na klíč pro domácnosti i firmy. Zařídíme potřebná povolení, projektovou dokumentaci, kvalitní montáž i dotaci. Dodáváme fotovoltaické elektrárny sestavené jen z těch nejkvalitnějších dílů.

Growatt je systém budoucnosti. Třífázový asymetrický hybridní střídač Growatt s EURO účinností 97,2% a zárukou 10 let. K elektrárnám dodáváme špičkové panely Jinko Tiger  N-Type.

Více zde

Spolupáce

Nabízíme spolupráci pro řemeslníky, montážní a obchodní firmy.

Naše společnost hledá montážní a prodejní partnery pro spolupráci v České republice. Jedná se hlavně o montáž solárních systémů na ohřev vody a fotovoltaický elektráren.  Zaškolení a bezplatná technická pomoc je samozřejmostí. Pokud máte zájem o spolupráci, můžete nám zavolat nebo nám vyplňte  kontaktní formulář a my zavoláme Vám.

Kontaktní formulář

Proč si zvolit naši firmu?

Jsme malá rodinná firma zabývající se dlouhodobě přímým dovozem a montáží solárních systémů na ohřev vody a fotovoltaických elektráren.  Zajišťujeme maloobchodní i velkoobchodní prodej solárních systémů a fotovoltaiky. Specializujeme se na moderní solární vakuové trubicové kolektory. Dodáváme solární kolektory, čerpadlové skupiny, fotovoltaické panely, konstrukce pro solární elektrárny, solární měniče, bateriové systémy, rozvaděče, optimizéry, dobíjecí stanice pro elektromobily a všechny ostatní součásti solárních systémů včetně náhradních dílů.

Recenze od našich zákazníků naleznete zde AAA Solar s.r.o. na Voltaico.cz

  • Dodáváme nejvýkonnější kolektory na trhu
  • Nabízíme slevy pro montážní firmy
  • Reagujeme flexibilně na potřeby našich zákazníků
  • Většinu zboží máme skladem
  • Osobní přístup a poradenství
  • Při svépomocné montáži systému Vám systém navrhneme, dodáme veškerý montážní materiál a pomůžeme se zprovozněním

Nejžádanější zboží z našeho E-shopu