Solární řídicí jednotky.

Solární řídicí jednotky jsou určeny k řízení solárních systémů pro ohřev vody.

Řídící jednotky ( regulátory ) jsou základním stavebním kamenem každého solárního systému. Tyto komponenty zajišťují efektivní správu a optimalizaci energie získané ze slunečního záření. V našem sortimentu najdete širokou škálu řídících jednotek, které jsou vhodné pro různé typy solárních systémů. Řídící jednotky mohou řídit od těch nejjednodušších až po složité systémy s více kolektory a spotřebiči.

Hledáte efektivní a snadno ovladatelné řešení pro regulaci vašeho solárního systému? Tak například SR 208C WIFI je tříčidlový regulátor navržený pro moderní domácnosti, které vyžadují důraz na udržitelnost a pokročilou technologii. Tento chytrý pomocník je určen pro systémy s jedním kolektorovým polem a jedním spotřebičem a nabízí přehledné řízení vašeho solárního ohřevu vody. Díky připojení do WIFI sítě a kompatibilitě s mobilními zařízeními můžete mít kontrolu nad teplotami a funkcemi vašeho systému neustále na dosah ruky, a to kdekoli a kdykoli.

Solární regulátor SR 658 je moderní a pokročilý řídicí systém určený pro složité solární vytápěcí systémy. S jeho pomocí můžete dosáhnout maximální efektivity vašeho solárního systému a zajistit tak pohodlné vytápění a ohřev vody bez zbytečných nákladů. Regulátor je vybaven širokým spektrem funkcí a technickými parametry, které uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Všechny řídící jednotky v naší nabídce se vyznačují vysokou kvalitou, spolehlivostí a dlouhou životností. Navíc jsou některé vybaveny funkcemi pro dálkové monitorování a ovládání, což vám umožní mít neustálý přehled o výkonu vašeho solárního systému a přizpůsobit jeho provoz aktuálním potřebám. 

S našimi řídícími jednotkami tak dosáhnete maximální účinnosti vašeho solárního systému a zároveň zvýšíte komfort jeho používání. Pro více informací o našich produktech a službách nás neváhejte kontaktovat, rádi vám poskytneme odborné poradenství a pomůžeme s výběrem toho správného řešení pro vaši domácnost nebo podnik.

Koupit v e-shopu