Fotovoltaické elektrárny Growatt, systém budoucnosti.

Ideální řešení pro český trh.

Investujte do špičkové fotovoltaické elektrárny pro Váš dům s možností uložení nevyužité energie do baterek.

Investujte do budoucnosti a osvoboďte se od rostoucích cen elektrické energie. S naší špičkovou technologií fotovoltaických elektráren můžete výrazně snížit vaše energetické náklady a zároveň přispět k ochraně životního prostředí.

Naše fotovoltaické elektrárny využívají vysoce účinné třífázové asymetrické hybridní střídače Growatt s 10letou zárukou a EURO účinností 97,2%. Díky možnosti zapojení baterií v širokém rozmezí napětí od 100 do 500 V a přirozenému chlazení bez ventilátoru, získáváte systém, který je efektivní, tichý a snadno se udržuje.

Vybavte svůj domov inteligentním systémem GroHome, který integruje výrobu solární energie, úložiště energie, chytrou nabíječku EV a další prvky pro maximální využití produkované energie. Systém nabízí i možnost prodeje přebytečné energie do sítě a využívání dotací.

Nabízíme špičkové fotovoltaické panely Jinko Tiger N-Type s nadstandardní produktovou zárukou 25 let a lineární výkonovou zárukou na 30 let v hodnotě 87,4%.

Nezávazně vyplňte náš poptávkový formulář a my se vám ozveme s nabídkou přizpůsobenou přesně vašim potřebám.

Konzultace a cenová nabídka a zdarma

Cenové kalkulace zde

Zdroj dynamické sekce: Fotovoltaické elektrárny (Fotogalerie)

inteligentní domácnost.jpg

Řešení pro inteligentní domácnost

GroHome je inteligentní domácí systém, který integruje výrobu solární energie, úložiště energie, chytrou nabíječku EV, regulátor topení, rozhraní VPP a zařízení IoT pro zvýšení míry vlastní spotřeby fotovoltaických elektráren v domácnosti. 

dálkova zpráva FVE.jpg

Chytré řízení

24-h monitorování fotovoltaické elektrárny. Místní uvedení do provozu prostřednictvím aplikace APP. Vzdálená aktualizace firmwaru střídače a baterie. Online Smart Servi​s​ cloud pro chytrou údržbu. Podpora funkce omezení exportu.

řízení.jpg

Podpora prodeje

Dodávejte energii do sítě v reakci na plánování sítě a vydělávejte zisky prostřednictvím obchodování s energií. Systém je připraven pro budoucí situaci na trhu s energií.