Fotovoltaické elektrárny Growatt

systém budoucnosti

Ideální řešení pro český trh

Investujte do špičkové fotovoltaické elektrárny pro Váš dům s možností uložení nevyužité energie do baterek.

Třífázový asymetrický hybridní střídač Growatt s EURO účinností 97,2% a zárukou 10 let.

Třífázový asymetrický hybridní střídač Growatt s EURO účinností 97,2% a 10letou zárukou. K střídači je možné zapojit baterie v širokém rozmezí napětí a to od 100 do 500 V. Chlazeni je přirozené bez ventilátoru. Střídač disponuje variací pracovních módů a VPP interface navrženým pro prodej elektrické energie. Střídač má zálohovaný výstup s rychlostí přechodu do 10 ms. Monitoring a měření výkonu na dálku je samozřejmostí.

Střídače.png

inteligentní domácnost.jpg

Řešení pro inteligentní domácnost

GroHome je inteligentní domácí systém, který integruje solární energii, úložiště energie, chytrou nabíječku EV, regulátor topení, rozhraní VPP a zařízení IoT pro zvýšení míry vlastní spotřeby fotovoltaických elektráren v domácnosti. 

dálkova zpráva FVE.jpg

Chytré řízení

24-h monitorování fotovoltaické elektrárny. Místní uvedení do provozu prostřednictvím aplikace APP. Vzdálená aktualizace firmwaru střídače a baterie. Online Smart Servi​s​ cloud pro chytrou údržbu. Podpora funkce omezení exportu.

Podpora prodeje

Dodávejte energii do sítě v reakci na plánování sítě a vydělávejte zisky prostřednictvím obchodování s energií. Systém je připraven pro budoucí situaci na trhu s energií.

jinko 410.jpg

Fotovoltaické panely

K elektrárnám dodáváme špičkové panely Jinko Tiger  N-Type. Jinko je jedním z největších a nejinovativnějších výrobců solárních modulů na světě. Společnost JinkoSolar distribuuje své solární produkty a prodává svá řešení a služby diverzifikované mezinárodní zákaznické základně v oblasti užitkových, komerčních a rezidenčních zákazníků.

 • Technologie Multi
  Busbar Solární článek MBB využívá novou technologii pro zlepšení účinnosti modulů a nabízí lepší estetický vzhled.
 • Odolnost PID
  Vynikající výkon Anti-PID garantovaný prostřednictvím optimalizovaného procesu hromadné výroby a kontroly materiálů.
 • Odolnost proti extrémním podmínkám prostředí
  Vysoká odolnost vůči slané mlze a čpavku.
 • Technologie Hot 2.0
  Modul typu N s technologií Hot 2.0 má lepší spolehlivost a nižší LID/LETID.
 • Vylepšené mechanické zatížení
  Certifikováno pro odolnost: zatížení větrem (2400 Pascal) a zatížení sněhem (5400 Pascal).   

Lineární výkonová záruka

Díky vysoké kvalitě společnost Jinko poskytuje na každý solární panel nadstandardní produktovou záruku ve výši 15 let. Je to mnohem více, než je běžný průměr v branži, který osciluje okolo 10-12 let. Pokud se jedná o výkon panelů, pak Jinko nabízí lineární výkonovou 30-letou záruku v hodnotě 87.4 %.

výkon 410.jpg