0 Kč s DPH

Sluneční energie je zadarmo, tak proč ji nevyužít?

Fotovoltaika

Velkoobchodní a maloobchodní prodej  fotovoltaiky.

Dodáváme fotovoltaické panely, konstrukce pro solární elektrárny, solární měniče, bateriové systémy, rozvaděče, optimizéry, dobíjecí stanice pro elektromobily.

Špičkové řešení pro domácí FVE s baterii od společnosti Growatt

Plná asymetrie, 10- letá záruka na hybridní střídač i LFP baterie, vysoká škálovatelnost a All-in-one řešení. Toto jsou hlavní předností řešení předního  světového výrobce střídačů a baterií – společnosti Growatt

Ideální řešení pro český trh

Třífázový asymetrický hybridní střídač Growatt s EURO účinností 97,2% a 10letou zárukou.

Hybridní střídače značky Growatt patří ke 3 nejprodávanějším produktům na světě. Za vysokou úroveň kvality získala firma opakovaně prestižní ocenění „TOP BRAND PV“ na několika evropských trzích.

Solární ohřev teplé užitkové vody, podpora vytápění nebo ohřev bazénu či výřivky.

Instalací solárních kolektorů ušetříte 55 – 75 % nákladů spojených s přípravou teplé užitkové vody a ušetříte 25 – 40 % nákladů spojených s vytápěním nebo si prodloužíte koupací sezónu ve Vašem bazénu či výřivce. Na instalaci solárních kolektorů lze čerpat dotaci z programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM. Termická solární zařízení mohou být použita nejen pro novostavby, ale také pro rekonstrukce nebo modernizace. Instalací vysoce efektivních kolektorů nejen chráníte životní prostředí, ale také šetříte peníze. Sluneční energie je zdarma a může být využita po celý rok na ohřev vody nebo pro podporu vytápění. V dobách, kdy se energie neustále zdražují, se stává solární ohřev vody výbornou možností jak za tyto energie solárním ohřevem vody ušetřit.

střecha.jpg

Nabízíme spolupráci pro řemeslníky, montážní a obchodní firmy

Naše společnost hledá montážní a prodejní partnery pro spolupráci v České republice. Jedná se hlavně o montáž solárních systémů na ohřev vody a fotovoltaický elektráren.  Zaškolení a bezplatná technická pomoc je samozřejmostí. Pokud máte zájem o spolupráci, můžete nám zavolat nebo nám zde vyplňte  kontaktní formulář a my zavoláme Vám.

Ukázka použití trubicových kolektorů

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.