0 Kč s DPH

Growatt FVE.jpg

Systém Growatt - Systém budoucnosti

Třífázový asymetrický hybridní střídač Growatt s EURO účinností 97,2% a zárukou 10 let.

Střídače.png

Growatt

Třífázový asymetrický hybridní střídač Growatt s EURO účinností 97,2% a 10letou zárukou. K střídači je možné zapojit baterie v širokém rozmezí napětí a to od 100 do 500 V. Chlazeni je přirozené bez ventilátoru. Střídač disponuje variací pracovních módů a VPP interface navrženým pro prodej elektrické energie. Střídač má zálohovaný výstup s rychlostí přechodu do 10 ms. Monitoring a měření výkonu na dálku je samozřejmostí.

GROWATT KATALOG.PDF

GROWATT - TECHNICKÝ LIST - pdf

Rezidenční ESS

Balíček řešení Growat ‚Solar + Storage‘ lze použít při různých možnostech, včetně nové instalace a modernizace. Rosah kapacity je 3kW až 100kW a zákazníci mohou mít záruku na celý systém. podporuje přístup k VPP (virtuální elektrárna) a IoT zařízení, může poskytnout 24hodinovou čistou energii, a maximalizovat vlastní FV spotřebu.

Inteligentní správa energie

Inteligentní energetické řešení společnosti Growat je postaveno na Big Data, AI a IoT. Použitím vícebodového monitorování dat a inteligentní cloudové platformy podporuje predikci výroby a spotřeby energie a může také dosáhnout inteligentní správy a distribuce energie. Je to ideální řešení pro zajištění čisté energie pro domácnosti a podniky.

inteligentní domácnost.jpg

Řešení pro inteligentní domácnost

GroHome je inteligentní domácí systém, který integruje solární energii, úložiště energie, chytrou nabíječku EV, regulátor topení, rozhraní VPP a zařízení IoT pro zvýšení míry vlastní spotřeby fotovoltaických elektráren v domácnosti. 

dálkova zpráva FVE.jpg

Chytré řízení

24-h monitorování fotovoltaické elektrárny. Místní uvedení do provozu prostřednictvím aplikace APP. Vzdálená aktualizace firmwaru střídače a baterie. Online Smart Servi​s​ cloud pro chytrou údržbu. Podpora funkce omezení exportu.

Podpora prodeje

Dodávejte energii do sítě v reakci na plánování sítě a vydělávejte zisky prostřednictvím obchodování s energií. Systém je připraven pro budoucí situaci na trhu s energií.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.