Jak elektrárna funguje

Sestava MAXI je hybridní fotovoltaická elektrárna, která je připojená do Vaší stávající domovní elektroinstalace, přes kterou napájí domovní spotřebiče a zajistí Vám nezávislost. Energie získaná ze slunce je primárně použita na chod spotřebičů ve Vaší domácnosti. Případné přebytky elektrické energie, které nestihnete spotřebovat, jsou ukládány do akumulátorů. Uloženou energii je možné následně využít, když slunce nesvítí nebo v případě výpadku elektrického proudu.

Chování elektrárny během dne

Ráno, nebo když je jen polojasno, tak fotovoltaická elektrárna nevyrábí dostatečné množství elektřiny na pokrytí celé potřeby domácnosti. Je tedy nutné chybějící energii doplnit z akumulátoru a pokud je již i akumulátor vybitý je nutné chybějící energii doplnit z distribuční sítě. Přes den a za hezkého počasí vyrábí fotovoltaická elektrárna více energie, než domácnost potřebuje a přebytky jsou ukládány do akumulátoru. Elektřina z distribuční sítě není potřeba. Večer a v noci již fotovoltaická elektrárna nevyrábí dostatek energie pro domácnost, ale akumulátor je nabitý, tak je na provoz spotřebičů použita uložená energie. Ve chvíli, kdy se akumulátor vybije, tak se na provoz domácnosti použije elektřina z distribuční sítě. V případě, že dojde k výpadku proudu, stává se fotovoltaická elektrárna záložním zdrojem pro vybrané spotřebiče jako je nouzové osvětlení, lednice, oběhová čerpadla, počítač nebo jiná důležitá zařízení.  Určitá část kapacity akumulátoru je vždy rezervována pro výpadek proudu ze sítě.

Parametry sestavy MAXI+

Karlovarský, Moravskoslezský

a Ústecký kraj

Celková cena: 235 000 Kč
Výše dotace: 115 000 Kč

Cena pro vás:

120 000 Kč

přijímáme i platbu bitcoiny

Zbytek

České republiky

Celková cena: 235 000 Kč
Výše dotace: 105 000 Kč

Cena pro vás:

130 000 Kč

přijímáme i platbu bitcoiny

Zelená úsporám C3.6 C3.6
Velikost elektrárny 3,6 kWp 3,6 kWp
Roční výroba 3 500 – 3 700 kWh 3 500 – 3 700 kWh
Přebytky ukládání do akumulátoru ukládání do akumulátoru
Počet FV panelů 11 11
Typ FV panelů Jinko Solar 325 Wp Jinko Solar 325 Wp
Střídač

Hybridní GoodWe GW3648-EM

s funkcí záložního zdroje

Hybridní GoodWe GW3648-EM

s funkcí záložního zdroje

Inteligentní regulátor
Akumulátory

lithiové baterie Pylontech

US2000B+; 4,8 kWh LifePo4

lithiové baterie Pylontech

US2000B+; 4,8 kWh LifePo4

Sestavu rádi upravíme

na základě vašich požadavků

MÁM ZÁJEM O ELEKTRÁRNU MAXI+ MÁM ZÁJEM O ELEKTRÁRNU MAXI+

Záruky

   • 25 let záruka na výkon FV panelů
   • 10 let na mechanické části FV panelů
   • 10 let na akumulátory
   • 5 let na střídače GoodWe
   • 3 roky na práci
   • 2 roky na ostatní komponenty (elektroinstalace atd.)

Pokud zvažujete pořízení fotovoltaiky, tak neváhejte a podívejte se, jestli se Vám teď nevyplatí do ní investovat. Teď je ta pravá chvíle pro snížení výdajů za energie. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář, ozveme se Vám zpátky. Nabídku Vám vypracujeme zdarma.

Pokud splníte jednoduché podmínky pro zisk dotace, smluvně se Vám zavážeme, že ji dostanete, i kdybychom ji za vás měli zaplatit sami. Veškeré papírování kolem dotací za Vás vyřídíme my. Na dotaci máte nárok, pokud jste vlastníkem nemovitosti, která je zkolaudovaná jako rodinný dům nebo jako objekt určený k bydlení.