OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Moderní fotovoltaické elektrárny pro rodinné domy

 Profesionální instalace na klíč

Garantujeme Vám získání státní dotace na fotovoltaickou elektrárnu.​

Vyberte si požadovanou fotovoltaickou elektrárnu z naší nabídky. 

Nabízíme vám také možnost prodeje elektřiny s efektem virtuální baterie.

Malá elektrárna s ohřevem vody

Pokud chcete snížit účty za elektřinu, doporučujeme Vám solární elektrárnu MINI. Tato elektrárna nemá baterie, ale pokud vyrábí více energie, než je potřeba pro provoz domácnosti, tak ukládá přebýtečnou elektřinu do ohřevu teplé užitkové vody. Má nejrychlejší návratnost, v průměru 7 až 8 let.

Malá elektrárna se záložním zdrojem

Chcete spotřebovat všechnu elektřinu, kterou si vyrobíte? Svítit solární elektřinou i po západu slunce? Mít možnost záložního zdroje při výpadku proudu? Doporučujeme Vám elektrárnu MAXI. Energii, kterou okamžitě nespotřebujete, ukládá elektrárna do baterií pro pozdější použití. Pokud jsou i akumulátory plně nabité, můžete využít možnost prodeje elektřiny s efektem virtuální baterie.

Střední elektrárna se záložním zdrojem

Chcete spotřebovat všechnu elektřinu, kterou si vyrobíte? Svítit solární elektřinou i po západu slunce? Mít možnost záložního zdroje při výpadku proudu? Doporučujeme Vám elektrárnu MAXI+. Energii, kterou okamžitě nespotřebujete, ukládá elektrárna do baterií pro pozdější použití. Pokud jsou i akumulátory plně nabité, můžete využít možnost prodeje elektřiny s efektem virtuální baterie.

Velká 3-fázová elektrárna s baterii za skvělou cenu

Pořiďte si elektránu MIDI. Je to ekonomicky nejvýhodnější varianta velké 3fázové elektrárny (4–10 kWp) s lithiovými bateriemi a možností další akumulace do ohřevu teplé vody. Cílí na maximální dotaci 155 000 Kč za minimální pořizovací cenu. Možnost i funkce záložního zdroje a využítí možnosti prodeje elektřiny s efektem virtuální baterie.

Velká 3-fázová elektrárna se špičkovou technologii

Pokud chcete něco opravdu výjimečného, podívejte se na elektrárnu TOP. Systém využívá hybridní střídač Studer – špičkový švýcarský produkt s 30letou tradicí, bezkonkurenčně nejlepší na trhu. Elektrárnu můžete do budoucna bez problémů rozšířit o další zdroje energie, např. větrnou nebo vodní turbínu.

MÁM ZÁJEM O FOTOVOLTAICKOU ELEKTRÁRNU

Pokud zvažujete pořízení fotovoltaiky, tak neváhejte a podívejte se, jestli se Vám teď nevyplatí do ní investovat. Teď je ta pravá chvíle pro snížení výdajů za energie. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář, ozveme se Vám zpátky. Nabídku Vám vypracujeme zdarma.

Pokud splníte jednoduché podmínky pro zisk dotace, smluvně se Vám zavážeme, že ji dostanete, i kdybychom ji za vás měli zaplatit sami. Veškeré papírování kolem dotací za Vás vyřídíme my. Na dotaci máte nárok, pokud jste vlastníkem nemovitosti, která je zkolaudovaná jako rodinný dům nebo jako objekt určený k bydlení.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.