OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Moderní fotovoltaické elektrárny pro rodinné domy

 Profesionální instalace na klíč

Garantujeme Vám získání dotace Nová zelená úsporám.​

Vyberte si požadovanou fotovoltaickou elektrárnu z naší nabídky. 

Nabízíme vám také možnost prodeje elektřiny s efektem virtuální baterie.

Malá elektrárna s ohřevem vody

Pokud chcete snížit účty za elektřinu, doporučujeme Vám solární elektrárnu MINI. Tato elektrárna nemá baterie, ale pokud vyrábí více energie, než je potřeba pro provoz domácnosti, tak ukládá přebýtečnou elektřinu do ohřevu teplé užitkové vody. Má nejrychlejší návratnost, v průměru 7 až 8 let.

Malá elektrárna se záložním zdrojem

Chcete spotřebovat všechnu elektřinu, kterou si vyrobíte? Svítit solární elektřinou i po západu slunce? Mít možnost záložního zdroje při výpadku proudu? Doporučujeme Vám elektrárnu MAXI. Energii, kterou okamžitě nespotřebujete, ukládá elektrárna do baterií pro pozdější použití. Pokud jsou i akumulátory plně nabité, můžete využít možnost prodeje elektřiny s efektem virtuální baterie.

Střední elektrárna se záložním zdrojem

Chcete spotřebovat všechnu elektřinu, kterou si vyrobíte? Svítit solární elektřinou i po západu slunce? Mít možnost záložního zdroje při výpadku proudu? Doporučujeme Vám elektrárnu MAXI+. Energii, kterou okamžitě nespotřebujete, ukládá elektrárna do baterií pro pozdější použití. Pokud jsou i akumulátory plně nabité, můžete využít možnost prodeje elektřiny s efektem virtuální baterie.

Velká 3-fázová elektrárna s baterii za skvělou cenu

Pořiďte si elektránu MIDI. Je to ekonomicky nejvýhodnější varianta velké 3fázové elektrárny (4–10 kWp) s lithiovými bateriemi a možností další akumulace do ohřevu teplé vody. Cílí na maximální dotaci 155 000 Kč za minimální pořizovací cenu. Možnost i funkce záložního zdroje a využítí možnosti prodeje elektřiny s efektem virtuální baterie.

Velká 3-fázová elektrárna se špičkovou technologii

Pokud chcete něco opravdu výjimečného, podívejte se na elektrárnu TOP. Systém využívá hybridní střídač Studer – špičkový švýcarský produkt s 30letou tradicí, bezkonkurenčně nejlepší na trhu. Elektrárnu můžete do budoucna bez problémů rozšířit o další zdroje energie, např. větrnou nebo vodní turbínu.

MÁM ZÁJEM O FOTOVOLTAICKOU ELEKTRÁRNU

All in one bateriová úložiště elektrické energie

Potřebujete ELEKTŘINU na místech, kde NENÍ BĚŽNĚ DOSTUPNÁ?
Máte PŘEBYTEK elektrické energie, který si chcete ULOŽIT na později?

All in one úložiště obsahují baterii, měnič, MPPT regulátor napětí, stykače i BMS.

Stačí jen jednoduše připojit přípojkou a využívat jako ostrovní/hybridní systém či záložní zdroj.

Všechna úložiště můžete nabíjet ze sítě i solárními panely.

1. Připojení k síťové elektrárně

All-in-one úložiště elektrické energie nano solar lze připojit do existující síťové elektrárny se síťovým střídačem. Tento síťový střídač si po instalaci zachová svoji původní funkčnost, ale je nově nakonfigurován na funkci nabíjení bateriového úložiště nano solar.

Přídavný obousměrný elektroměr dokáže měřit jak přijímanou energii, tak dodávanou (exportovanou) energii do sítě a komunikuje s úložištěm pro zjištění směru toku energie a měření spotřeby domu.

Pokud systém detekuje dodávku energie do sítě, vyhodnotí to úložiště nano solar jako nadbytečnou energii ze síťového měniče a začne nabíjet stejnou energetickou hodnotou s jakou síťový střídač dodává energii do sítě. Po plném nabití baterie v úložišti bude nadbytečná energie nadále dodávána do sítě.

Pokud systém detekuje dodávku energie ze sítě, úložiště začne dodávat energii o stejné hodnotě, s jakou domácnost/firma spotřebovává energii. Nejvyšší vyrovnávací výkon poskytovaný úložištěm je omezen integrovaným měničem, takže pokud je připojeno úložiště s výstupním výkonem 3 kW a dům má přitom spotřebu 5 kW, bude úložiště dodávat 3 kW a 2 kW bude systém odebírat ze sítě.

Připojení k systému střídavého proudu

  • All in one úložiště je vhodné pro instalace s existujícím solárním systémem se síťovým střídačem vždy, když si chcete vytvářet energetickou zásobu.
  • Rozsah vstupního napětí MPPT regulátoru úložišť nano solar je od 70V do 150V. Se stávajícím síťovým střídačem nebude nutné přepojovat fotovoltaické pole, aby vyhovělo rozsahu vstupního napětí solárního systému nano solar.
  • Zátěž 2 je napájená úložištěm prioritně před zátěží 1 z UPS zdroje v úložišti. To dokáže napájet Zátěž 1 a Zátěž 2 najednou při svém maximálním výstupním výkonu.
  • Pokud není nic připojeno k výstupním svorkám (zátěž 2) úložiště, není třeba přepojovat žádné domácí spotřebiče.
  • V rámci třífázové instalace sleduje Elektroměr 2 dodávku a spotřebu energie ze sítě u každé fáze a vypočítává konečnou spotřebu energie ze sítě. All in one úložiště nano solar vydává energii v souladu s limity výstupního výkonu měniče.

Připojení k systému stejnosměrného proudu

  • Stejnosměrný síťový systém je vhodný pro novou instalaci úložiště nano solar. Rozdíl mezi stejnosměrným a střídavým síťovým systémem spočívá v tom, že stejnosměrný zdroj napájení (FV panely) je připojen přímo do all in one úložiště.
  • Aplikace měření toků energie (FV a síť) a strategie rozvodu energie pro all in one úložiště je stejná jako u síťového zdroje.

2. Hybridní / ostrovní systém

Ve srovnání s připojením na systém síťové elektrárny se all in one úložiště instaluje bez inteligentního obousměrného elektroměru a funkce úložiště spočívá v tom, že se napájí pouze Zátěž 2.

Nová instalace úložiště má stejné limity napájecího výkonu a napětí jako připojený stejnosměrný síťový systém. Navíc all in one úložiště nano solar dokáže pracovat i jako ostrovní systém bez dodávky energie do sítě, tedy bez zdroje střídavého proudu, případně s připojenou sítí pro dodávku energie ze sítě pro případ nedostatku energie z fotovoltaických panelů nebo v baterii.

Jednotlivé typy úložišť a kompletní parametry naleznete v e-shopu

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.