OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

AAA Solar - solární ohřev vody a fotovoltaika

Střecha je vynikající zdroj energie pro Váš dům. Využijte energii ze slunce, která je a bude vždy ZDARMA.

Moderní fotovoltaické elektrárny pro rodinné domy

Profesionální instalace na klíč

Garantujeme Vám získání dotace Nová zelená úsporám.​

Fotovoltaika

Vyberte si požadovanou fotovoltaickou elektrárnu z naší nabídky. 

Nabízíme vám také možnost prodeje elektřiny s efektem virtuální baterie.

Fotovoltaická elektrárna - MINI

Malá elektrárna s ohřevem vody

S garantovanou

dotací - 60 000 Kč

Fotovoltaická elektrárna MINI je připojená do Vaší stávající domovní elektroinstalace, přes kterou napájí domovní spotřebiče. Sestava je připojena na nádrž na ohřev teplé užitkové vody. Tato elektrárna nemá baterie, ale pokud vyrábí více energie, než je potřeba pro provoz domácnosti, tak ukládá přebytečnou elektřinu do ohřevu teplé užitkové vody. Má nejrychlejší návratnost, v průměru 7 až 8 let.

Fotovoltaická elektrárna - MINI

Fotovoltaická elektrárna - MAXI

Malá elektrárna se záložním zdrojem

S garantovanou

dotací - 75 000 Kč

Sestava MAXI je hybridní fotovoltaická elektrárna, která je připojená do Vaší stávající domovní elektroinstalace, přes kterou napájí domovní spotřebiče a zajistí Vám nezávislost. Energie získaná ze slunce je primárně použita na chod spotřebičů ve Vaší domácnosti. Případné přebytky elektrické energie, které nestihnete spotřebovat, jsou ukládány do lithiových akumulátorů. 

Fotovoltaická elektrárna - MAXI

Fotovoltaická elektrárna - MAXI+

Střední elektrárna se záložním zdrojem

S garantovanou

dotací - 105 000 Kč

Sestava MAXI+ je hybridní fotovoltaická elektrárna, která napájí Vaše domácí spotřebiče. Energie získaná ze slunce je primárně použita na chod spotřebičů ve Vaší domácnosti. Případné přebytky elektrické energie, jsou ukládány do lithiových akumulátorů. Uloženou energii je možné následně využít, když slunce nesvítí nebo v případě výpadku elektrického proudu.

Fotovoltaická elektrárna - MAXI+

Fotovoltaická elektrárna - MIDI

Velká 3-fázová elektrárna s baterii za skvělou cenu

S garantovanou

dotací - 155 000 Kč

Sestava MIDI je hybridní fotovoltaická elektrárna, která Vám zajistí nezávislost. Energie získaná ze slunce je primárně použita na chod spotřebičů ve Vaší domácnosti. Je to ekonomicky nejvýhodnější varianta velké 3 fázové elektrárny (4–10 kWp) s lithiovými bateriemi a možností další akumulace do ohřevu teplé vody. Možnost i funkce záložního zdroje nebo efektem virtuální baterie.

Fotovoltaická elektrárna - MIDI

Fotovoltaická elektrárna - TOP

Velká 3-fázová elektrárna se špičkovou technologii

S garantovanou

dotací - 155 000 Kč

Sestava TOP je unikátní hybridní fotovoltaická elektrárna s asymetrickou dodávkou do třech fází, která je připojená do Vaší stávající domovní elektroinstalace, přes kterou napájí domovní spotřebiče a zajistí Vám nezávislost. Energie získaná ze slunce je primárně použita na chod spotřebičů ve Vaší domácnosti. Případné přebytky elektrické energie, které nestihnete spotřebovat, jsou ukládány do akumulátorů. 

Fotovoltaická elektrárna - TOP

DOTACE

Dotace na fotovoltaické elektrárny

V rámci programu Nová zelená úsporám můžete na vaši fotovoltaickou elektrárnu dostat dotace ve výši až 155 000 Kč, ve vybraných krajích dokonce 170 000 Kč. Jedná se o 3. výzvu Nová zelená úsporám otevřenou do roku 2021.7

MORAVSKOSLEZSKÝ, KARLOVARSKÝ A ÚSTECKÝ KRAJ – VYŠŠÍ DOTACE

V Moravskoslezském, Karlovarském a Ústeckém kraji můžete mít ještě lepší sestavy našich elektráren za příznivější ceny.

V rámci programu Nová zelená úsporám mají Moravskoslezský, Karlovarský a Ústecký kraj o 10 % vyšší dotace než zbytek České republiky.

Cílem je zvýšit životní úroveň obyvatel těchto krajů a pomoci jejich ekonomice. Díky tomu pro vás můžeme v těchto krajích dodávat elektrárny s mnohem lepším poměrem cena versus výkon.

Kdo má na dotaci nárok?

Podmínky pro zisk dotace jsou jednoduché. Stačí být vlastníkem nemovitosti, na kterou se bude sluneční elektrárna montovat a nemovitost musí být zkolaudovaná jako objekt k bydlení, nebo rodinný domek. Pokud o dotaci zažádáte před kolaudací, vyplacena vám bude až po zkolaudování nemovitosti. Na jednu nemovitost může být vždy aktivní pouze jedna žádost o dotaci na fotovoltaickou elektrárnu. Energie, kterou vaše fotovoltaika vyrobí, je primárně určená ke spotřebování ve vaší domácnosti.

Kdy se o dotaci žádá?

O dotaci můžete žádat i předem, než se s montáží elektrárny začne. Nebo v průběhu stavby, ale i po jejím proběhnutí do 24 měsíců. Připojení k síti musí být realizováno po 1. lednu 2016. Jako náš klient se ale o dotace vůbec nemusíte starat. Všechno papírování a komunikaci s úřady vyřídíme za vás a na vše vás včas upozorníme. Dotace má pokrýt maximálně polovinu nákladů na elektrárnu.

Co když podmínky pro zisk dotace splníte a stejně ji nedostanete?

Podle našich zkušeností není problém dotaci při splnění podmínek získat. Vyřídili jsme stovky žádostí a všechny byly vyřízeny kladně s výjimkou několika ojedinělých případů. Naše úspěšnost v získávání dotací je vyšší než 99 %. Ale chápeme, že máte strach. Proto našim klientům smluvně ručíme, že dotaci dostanou, i kdybychom ji za ně měli zaplatit sami. Pokud tedy podmínky pro její zisk splňují. I proto, že máme všechny papíry pod kontrolou, víme, že děláme pro zisk dotace maximum a vše máme v pořádku.

Jak a kdy dotaci dostanete?

Elektrárnu nám uhradíte celou a dotaci následně obdržíte na účet od Ministerstva životního prostředí. Případně od nás, pokud bude vaše žádost zamítnuta, i když podmínky pro zisk dotace splníte. Dotaci standardně dostanete do 2-3 měsíců po výměně elektroměru.

Odkud se berou peníze, které financují dotace na fotovoltaiku?

Panuje poměrně rozšířený omyl, že program Nová zelená úsporám dotují čeští daňoví poplatníci z vlastních kapes. Není to tak. Programu Nová zelená úsporám je financovaný z prodeje emisních povolenek, které Česká republika prodává jiným státům, které nadlimitně znečišťují životní prostředí. Podpora OZE, kterou všichni povinně platíme spolu s elektřinou, se vztahuje na starou dotační politiku, se kterou nemáme a nechceme mít nic společného.

Hlavní cíl Nové zelené úsporám je zlepšit stav životního prostředí snížením emisí znečišťujících látek a skleníkových plynů, hlavně CO2. Česká republika podporuje ve velkém rekonstrukce rodinných domů tak, aby byly energeticky úsporné a aby používaly obnovitelné zdroje energie.

Je možné zároveň s dotací na fotovoltaiku čerpat i další dotace?

Můžete zároveň žádat i o dotace na další technologie, třeba na tepelné čerpadlo nebo zateplení. Co se týká fotovoltaiky, na jednu nemovitost může být vždy aktivní pouze jedna žádost o dotaci na fotovoltaickou elektrárnu.

Na co můžete dotaci čerpat

Dotace nabízíme na elektrárny, které využívají přebytečnou energii k ohřevu teplé užitkové vody, na fotovoltaické systémy s akumulátory a na hybridní fotovoltaické elektrárny.

Solární trubicové kolektory a fotovoltaika

SOLÁRNÍ trubicové kolektory A FOTOVOLTAIKA

Moderní ekologické zdroje energie

Trubicové kolektory

Solární trubicové kolektory

Vakuové trubicové solární kolektory jsou v naší zemi velmi oblíbené a mohou Vám ušetřit 55 – 75 % nákladů spojených s přípravou teplé užitkové. Velkou předností je také minimalizace zpětně vyzařovaného tepla.

Trubicové kolektory

Fotovoltaika

Fotovoltaické elektrárny 

Získejte spolehlivý zdroj elektřiny a ušetřete peníze za energii. Pořiďte si vlastní fotovoltaickou elektrárnu od profesionálů na klíč se státní dotací. Garantujeme Vám získání dotace Nová zelená úsporám.

Fotovoltaika

Bateriové úložiště

Bateriové úložiště

Úložiště solární elektřiny, které využijete na místech s nestabilními rozvody, bez elektřiny nebo bez přístupu ke střídavému proudu. Dále jako ostrovní/hybridní systém pro velkou domácnost, firmu, turistickou oblast apod.

Bateriové úložiště

Ukázky různých typů instalací